Služby

Výroba z masivu

Nákup nábytku, vyrobeného na míru, s sebou nese mnoho výhod. Tou největší je dozajista volnost při výběru. Jistě to všichni znáte – když už se konečně rozhodnete a vyberete si nábytek, který by se Vám líbil, tak většinou neodpovídá Vašim požadovaným rozměrům. S námi máte jistotu, že nic takového řešit nemusíte. Vyrobíme Vám nábytek přesně podle Vašich požadavků a představ a v designu, který si sami vyberete.

Na zakázku Vám vyrobíme jakýkoliv nábytek do předsíně (botníky, věšáky, skříně atd.), obývacího pokoje (obývací stěny, komody, TV-stolky, konferenční stolky, skříně, regály, police atd.), dětského pokoje (šatní skříně, postele, prádelníky, šatní skříně, knihovny, regály, police atd.), ložnice (šatní skříně, prádelníky, komody, postele, noční stolky atd.) jídelny (jídelní stoly, židle, vitríny, komody, regály atd.), pracovny (psací / PC stoly, knihovny, regály atp.) či koupelny (regály, skříňky, věšáky atd.).

Schody

Schody jsou výrazným prvkem domácnosti a proto je potřeba věnovat jejich vzhledu a provedení dostatečnou pozornost.

Nabízíme výrobu dřevěných schodišť z masivu přesně podle Vašich potřeb a představ. Provádíme výrobu točených schodišť i schodišť s podestou.

Výhodou dřevěných schodů je jejich snadná údržba a opravy. Navíc působí dřevěné schody přírodním a teplým dojmem a Vaše domácnost bude díky tomu útulnější.

Vybavení kanceláří

Na zakázku vyrobíme jakýkoliv nábytek do Vaší kanceláře či zasedací místnosti. Jsme si vědomi toho, že každá kancelář má jiné potřeby a nároky, a proto věnujeme velkou pozornost i těm nejmenším detailům, aby byla zajištěna jeho maximální využitelnost.

Vyrobíme Vám pracovní stoly jakýchkoliv velikostí, dělící příčky, skříně, regály, police atd.

Vaše kancelář či jiné pracovní prostory, se tak stanou příjemným a zároveň také reprezentativním místem, kde budete mít vše rozmístěno, přesně podle Vašich představ.

Zahradní program

Proměníme Vaši zahradu v příjemné místo, kde budete rádi trávit svůj volný čas. Na zakázku Vám vyrobíme útulné pergoly, přístřešky a terasy pro příjemné posezení s rodinou či přáteli. To vše pohodlně a účelně vybavíme zahradním nábytkem z masivu mnoha různých dekóru a provedení.

Vyrábíme také přístřešky a místa na stání pro Vaše automobily.

Pro Vaše nejmenší realizujeme různé hrací sestavy, pískoviště a hrací domečky. Dále vyrábíme různé zahradní lavičky, krmítka a budky pro ptáčky, mola, můstky a lávky k rybníčkům a jezírkům, ploty, plotové dílce, zástěny a jiné zahradní doplňky ze dřeva.